Yli 30 tekniikan ammattilaista käytössäsi

Ohjelmoijista, insinööreistä, muotoilijoista ja kaupan alan ammattilaisista koostuva tiimimme vastaa mielellään haasteeseesi. Ota meihin yhteyttä, tai laita viestiä suoraan etsimällesi henkilölle

Myynti ja hallinto

Tatu Säisä

Toimitusjohtaja

tatu@3dtalo.fi

+358 44 343 0504

Iiro Naamanka

Myyntijohtaja

iiro@3dtalo.fi

+358 50 562 6324

Tuomas Hirvonen

Avainasiakaspäällikkö

tuomas.hirvonen@3dtalo.fi

+358 44 2442809

Mirva Eskelä

Taloussihteeri

mirva@3dtalo.fi

Janne Mikkola

Taloussihteeri

janne.mikkola@3dtalo.fi

+358 44 235 1086

Timo Hiltunen

Myyjä

timo.hiltunen@3dtalo.fi

+358 50 463 2332

Elmo Makkonen

Myyjä

elmo.makkonen@3dtalo.fi

+358 50 441 6199

Heikki Rissanen

Markkinoinnin assistentti

heikki.rissanen@3dtalo.fi

Jere Räisänen

Hallituksen puheenjohtaja

Raimo Nikkilä

Hallituksen Jäsen

Heikki Kulusjärvi

Hallituksen Jäsen

Ohjelmointi

JP Hakoluoto

Teknologiapäällikkö

jp@3dtalo.fi

+358 40 930 6062

Ville Nyyssölä

Ohjelmoija

ville@3dtalo.fi

Joona Hämäläinen

Ohjelmoija

joona@3dtalo.fi

Pentti Pärnänen

Ohjelmoija

pentti.parnanen@3dtalo.fi

Joonas Suikki

Ohjelmoija

joonas.suikki@3dtalo.fi

Hemmo Tanskanen

Ohjelmoija

hemmo.tanskanen@3dtalo.fi

Petri Auvinen

Ohjelmoija

petri.auvinen@3dtalo.fi

Aleksi Savolainen

Ohjelmoija, Tekninen tuki

aleksi.savolainen@3dtalo.fi

Tuomas Honkonen

Ohjelmoija

tuomas.honkonen@3dtalo.fi

Jani Tolonen

Ohjelmoija

jani.tolonen@3dtalo.fi

Mikko Roininen

Ohjelmoija

mikko.roininen@3dtalo.fi

Muotoilu

Matti-Juhani Pekkanen

Muotoilija & projektivastaava

matti@3dtalo.fi

+358 44 355 0761

Pauli Rissanen

Teollinen muotoilija & käyttöliittymäsuunnittelu

pauli@3dtalo.fi

+358 40 719 1133

Antti Poikonen

Teollinen muotoilija

antti.poikonen@3dtalo.fi

Joona Järvinen

Teollinen muotoilija

joona.jarvinen@3dtalo.fi

Tekninen taide

Teemu Wilander

Teknisten taiteiden johtaja

teemu@3dtalo.fi

+358 50 540 4467

Sampsa Kuha

Pelisuunnittelija

sampsa@3dtalo.fi

Ernesti Niemi

Markkinoinnin AD

ernesti@3dtalo.fi

Heikki Parviainen

Tekninen taiteilija

heikki@3dtalo.fi

Arttu Savolainen

Tekninen taiteilija

arttu.savolainen@3dtalo.fi

Aaro Turunen

Nuorempi tekninen taiteilija

aaro.turunen@3dtalo.fi

Riina Hälvä

3D-graafikko

riina.halva@3dtalo.fi

Teollisuus

Sandor Nagy

Reality Capture & laserkeilaus

sandor@3dtalo.fi

+358 50 514 5104

Tuomas Korhonen

Reality Capture & ilmakuvaus

tuomas@3dtalo.fi

Juha Timonen

Reality Capture & Tuotekehitys

juha@3dtalo.fi

Sami Heikkinen

Laserkeilaus

sami.heikkinen@3dtalo.fi

Arttu Piitulainen

Kartoittaja

arttu.piitulainen@3dtalo.fi

Moniammatillinen osaajakuntamme tuottaa tulosta

Kiinnostaako sinua tutustua osastojemme osaamiseen tarkemmin, vai oletko kenties itse seuraava tiimimme jäsen?

Palvelumme

Rekrytöinti