Yli 30 tekniikan ammattilaista käytössäsi

Ohjelmoijista, insinööreistä, muotoilijoista ja kaupan alan ammattilaisista koostuva tiimimme vastaa mielellään haasteeseesi. Ota meihin yhteyttä, tai laita viestiä suoraan etsimällesi henkilölle

Myynti ja hallinto

Tatu Säisä

Toimitusjohtaja

tatu@3dtalo.fi

+358 44 343 0504

Teemu Wilander

Operatiivinen johtaja

teemu@3dtalo.fi

+358 50 540 4467

Iiro Naamanka

Myyntijohtaja

iiro@3dtalo.fi

+358 50 562 6324

Pasi Mustonen

Tuotepäällikkö - Safetywalk

pasi.mustonen@3dtalo.fi

+358 45 660 8011

Mirva Eskelä

Taloussihteeri

mirva@3dtalo.fi

Timo Hiltunen

Myyjä

timo.hiltunen@3dtalo.fi

+358 50 463 2332

Jere Räisänen

Hallituksen puheenjohtaja

Raimo Nikkilä

Hallituksen Jäsen

Heikki Kulusjärvi

Hallituksen Jäsen

Ohjelmointi

JP Hakoluoto

Teknologiapäällikkö

jp@3dtalo.fi

+358 40 930 6062

Joona Hämäläinen

Ohjelmoija

joona@3dtalo.fi

Joonas Suikki

Ohjelmoija

joonas.suikki@3dtalo.fi

Hemmo Tanskanen

Ohjelmoija

hemmo.tanskanen@3dtalo.fi

Petri Auvinen

Ohjelmoija

petri.auvinen@3dtalo.fi

Aleksi Savolainen

Ohjelmoija, Tekninen tuki

aleksi.savolainen@3dtalo.fi

Tuomas Honkonen

Ohjelmoija

tuomas.honkonen@3dtalo.fi

Jani Tolonen

Ohjelmoija

jani.tolonen@3dtalo.fi

Mikko Roininen

Ohjelmoija

mikko.roininen@3dtalo.fi

Muotoilu

Matti-Juhani Pekkanen

Muotoilija & projektivastaava

matti@3dtalo.fi

+358 44 355 0761

Pauli Rissanen

Teollinen muotoilija & käyttöliittymäsuunnittelu

pauli@3dtalo.fi

+358 40 719 1133

Antti Poikonen

Teollinen muotoilija

antti.poikonen@3dtalo.fi

Tekninen taide

Sampsa Kuha

Teknisten taiteiden johtaja

sampsa@3dtalo.fi

+358 44 2883440

Teemu Wilander

Tekninen taiteilija

teemu@3dtalo.fi

Heikki Parviainen

Tekninen taiteilija

heikki@3dtalo.fi

Arttu Savolainen

Tekninen taiteilija

arttu.savolainen@3dtalo.fi

Teollisuus

Sandor Nagy

Team Leader

sandor@3dtalo.fi

+358 50 514 5104

Tuomas Korhonen

Design Space Product Manager

tuomas@3dtalo.fi

Juha Timonen

Mechanical Design
Photogrammetry and 360-Imaging

juha@3dtalo.fi

Sami Heikkinen

Laser Scanning and Data Processing

sami.heikkinen@3dtalo.fi

Arttu Piitulainen

Surveying and Data Processing

arttu.piitulainen@3dtalo.fi

Moniammatillinen osaajakuntamme tuottaa tulosta

Kiinnostaako sinua tutustua osastojemme osaamiseen tarkemmin, vai oletko kenties itse seuraava tiimimme jäsen?

Palvelumme

Rekrytöinti