Yli 30 tekniikan ammattilaista käytössäsi

Ohjelmoijista, insinööreistä, muotoilijoista ja kaupan alan ammattilaisista koostuva tiimimme vastaa mielellään haasteeseesi. Ota meihin yhteyttä, tai laita viestiä suoraan etsimällesi henkilölle

Myynti ja hallinto

Tatu Säisä

Toimitusjohtaja

tatu@3dtalo.fi

+358 44 343 0504

Teemu Wilander

Operatiivinen johtaja

teemu@3dtalo.fi

+358 50 540 4467

Iiro Naamanka

Myyntijohtaja

iiro@3dtalo.fi

+358 50 562 6324

Jere Räisänen

Hallituksen puheenjohtaja

Raimo Nikkilä

Hallituksen Jäsen

Heikki Kulusjärvi

Hallituksen Jäsen

Ohjelmointi

JP Hakoluoto

Teknologiapäällikkö

jp@3dtalo.fi

+358 40 930 6062

Joonas Suikki

Ohjelmoija

joonas.suikki@3dtalo.fi

Petri Auvinen

Ohjelmoija

petri.auvinen@3dtalo.fi

Jani Tolonen

Ohjelmoija

jani.tolonen@3dtalo.fi

Muotoilu

Matti-Juhani Pekkanen

Muotoilija & projektivastaava

matti@3dtalo.fi

+358 44 355 0761

Pauli Rissanen

Design Director & XR Prototyping

pauli@3dtalo.fi

+358 40 719 1133

Antti Poikonen

Teollinen muotoilija

antti.poikonen@3dtalo.fi

Tekninen taide

Sampsa Kuha

Teknisten taiteiden johtaja

sampsa@3dtalo.fi

+358 44 2883440

Arttu Savolainen

Tekninen taiteilija

arttu.savolainen@3dtalo.fi

Moniammatillinen osaajakuntamme tuottaa tulosta

Kiinnostaako sinua tutustua osastojemme osaamiseen tarkemmin, vai oletko kenties itse seuraava tiimimme jäsen?

Palvelumme

Rekrytöinti