Yli 30 tekniikan
ammattilaista käytössäsi

Hyödynnä osaamistamme omassa yritystoiminnassasi. Jätä meille viesti niin olemme sinuun yhteydessä, tai ota yhteyttä suoraan etsimääsi henkilöön.

Henkilöstö

Tatu Säisä

Toimitusjohtaja

tatu@3dtalo.fi

+358 44 343 0504

Iiro Naamanka

Myyntijohtaja

iiro@3dtalo.fi

+358 50 562 6324

Tuomas Hirvonen

Avainasiakaspäällikkö

tuomas.hirvonen@3dtalo.fi

+358 44 2442809

Pauli Rissanen

Muotoilu & käyttöliittymäsuunnittelu

pauli@3dtalo.fi

+358 40 719 1133

Sandor Nagy

Laserkeilaus & reality capture

sandor@3dtalo.fi

+358 50 514 5104

Janne Mikkola

Laskutus

janne.mikkola@3dtalo.fi

+358 44 235 1086

Osastomme

Ohjelmointi

Ohjelmistoarkkitehtuuri, ohjelmointi, IoT, tekoäly ja pilvipalvelut

Yhteystiedot

JP Hakoluoto

Teknologiapäällikkö

jp@3dtalo.fi

+358 40 930 6062

Teollisuus

Laserkeilaus, ilmakuvaus, fotogrammetria, mekaniikkasuunnittelu ja lujuuslaskenta

Yhteystiedot

Sandor Nagy

Reality Capture & laserkeilaus

sandor@3dtalo.fi

+358 50 514 5104

Muotoilu

Teollinen muotoilu, tuotekehitys, käyttöliittymäsuunnittelu ja VR-avusteinen suunnittelu

Yhteystiedot

Matti-Juhani Pekkanen

Muotoilija & projektivastaava

matti@3dtalo.fi

+358 44 355 0761

Tekninen taide

3D mallinnus, visualisoinnit, konseptointi ja animaatiot

Yhteystiedot

Teemu Wilander

Teknisten taiteiden johtaja

teemu@3dtalo.fi

+358 50 5404467

contact us

3D TALO FINLAND OY

FI2772233-7

KÄSITYÖKATU 43, KUOPIO

INFO@3DTALO.FI

TEKNINEN TUKI (9-16): +358 44 235 7964

LASKUTUS: +358 44 235 1086

YHTEYDENOTOT: +358 50 562 6324

Laskutustiedot